TR EN

BAŞARILARIMIZ

3 NİSAN 2019 TARİHİNDE DÜZENLENEN ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 1.Sİ DÜNYA 25.Sİ - MUHAMMED KAAN TEMEL - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=265

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Ryan Wang Collingwood School West Vancouver, BC
2nd Maria Mihai Holland Road Elementary School Fletchers Lake, NS
3rd Leonardo Luo Westmount Public School Peterborough, ON
4th Simba Fang John G. Althouse M.S. Toronto, ON
5th Weiwei Luo Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
6th Katie M Dolphin Senior P.S. Mississauga, ON
7th Daniel Zhong Orchard Park PS London, ON
8th Andrew Zheng Donald Cousens P.S. Markham, ON
9th Connor McCallum Oxbow Public School Ilderton, ON
10th Kees Alcantara W. Sherwood Fox P.S. London, ON
11th Albert Li Earl Buxton School Edmonton, AB
12th N K Crossroads Home School North York, ON
13th Adrian Chan John G Diefenbaker Elementary Richmond, BC
14th Dora Han W. H. Morden P.S. Oakville, ON
15th Jerry Wang Laurelwood P.S. Waterloo, ON
16th Amber Chen Earl Buxton School Edmonton, AB
17th Amos zhang River Oaks P.S. Oakville, ON
18th Ryan Yu Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
19th Legolas Z Southwood P.S. Windsor, ON
20th Antian J Donald Cousens P.S. Markham, ON
21st Grace Ming Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
22nd Vincent Bei Pilgrim Wood P.S. Oakville, ON
23rd Elena Shaw Barrys Bay Barrys Bay, ON
24th Zoie Sarabosing Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
25th Muhammed Kaan Temel Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
26th Tazmeen Mohsin Gordon A. Brown M.S. Toronto, ON
27th Daphne Lin JW Gerth PS Kitchener, ON
28th Andrew Yang Citadel Middle School Port Coquitlam, BC
29th Aidan Wang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
30th Alexandru Rusu Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
31st Shaurya Naithani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
32nd Arian Ali Saeedi Shahid Mahdavi Smart School Kerman, 15
33rd Ansh Agarwal Eldorado Public School Brampton, ON
34th Daniel Beaulac Lycée Louis Pasteur Calgary, AB
35th Calo Zheng Sherwood E.S. Charlottetown, PE
36th Sagar Sawnani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
37th Nazar Kosarenko Silverthorn P.S. Mississauga, ON
38th Christian Lobo St. Joseph Catholic School Grimsby, ON
39th Sam Shashaani Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
40th J S753804 Plum Tree Park P.S. Mississauga, ON
41st Liyanda Dube Home school Mississauga, ON
42nd Jonathan Xiao Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
43rd Nicholas Souza Wellington P.S. Aurora, ON
44th Silas Todd Hopewell Avenue P.S. Ottawa, ON
45th Andy Zhang Wellington P.S. Aurora, ON
46th Angelina Tseng Havergal College Junior School Toronto, ON
47th Samuel Zhang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
48th Sophia Davis Morris Jack Miner P.S. Whitby, ON
49th Mark Metcalfe Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
50th Cyrus Shobeir Ferndale Woods E.S. Barrie, ON

 

ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 2.Sİ DÜNYA 42.Sİ - EFE TAMCAHAN - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=266

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Pahul Singh Mangat Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
2nd Diana Mihai Halifax Central Junior High School Halifax, NS
3rd Richard Zhang J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
4th River Yu William G. Davis P.S. Cambridge, ON
5th Benjamin Wang W. H. Morden P.S. Oakville, ON
6th Akshaya Varakunan Donview M.S. Toronto, ON
7th Kunaal Chandrashekar University of Toronto Schools Toronto, ON
8th Owen Zhang Bristol Road Middle School Mississauga, ON
9th Brendan Wong Centennial P. S. - Waterloo Waterloo, ON
10th Tony Liu Lester B. Pearson Public School Waterloo, ON
11th Avery Chan The Harbour School Hong Kong, 91
12th Alessandro De Menech Louise Arbour French Immersion P.S. London, ON
13th Michael Lee Rocky Lake Junior High Bedford, NS
14th Angela Ye Orchard Park P.S. Burlington, ON
15th Eric Sui Goulbourn M.S. Stittsville, ON
16th Annie Wu Havergal College Junior School Toronto, ON
17th Edric Zhou J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
18th Alvin Young J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
19th Sophia Qu Earl of March S.S. Kanata, ON
20th Shakran Gazi Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
21st Orlando Huang Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
22nd Brian Y Donald Cousens P.S. Markham, ON
23rd Jerry Wang Linbrook School Oakville, ON
24th Kevin Shao Orchard Park PS London, ON
25th Alice Wang Donview M.S. Toronto, ON
26th Phoebe Ong Homeschool Milpitas, CA
27th Alexander Fritsch St. Matthew Waterloo, ON
28th Bobby L Pineland P.S. Burlington, ON
29th George Fan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
30th Doga Cicek Özel Çakabey Okulları İzmir, 35
31st Edwin Chen Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
32nd Juno Flath Masonville P.S. London, ON
33rd Jiaqi Deng School of Mathematical and Statistical Sciences London, ON
34th Orlando Bai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
35th Patrick Wu Ancaster Senior P.S. Ancaster, ON
36th David Zheng MacGregor Senior P.S. Waterloo, ON
37th Jacob Yan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
38th Eric Li J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
39th Andrei Vlasov Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
40th Sicheng Scott Hao Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
41st Ronil Chanchlani Goulbourn M.S. Stittsville, ON
42nd EFE TAMCAHAN Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
43rd Arul Kolla Home School Arcadia, CA
44th Xingshen Liu Gyeonggi Suwon International School Suwon, 41
45th Viren Mehta Cypress CYPRESS, CA
46th Cindy Li University of Toronto Schools Toronto, ON
47th Riche Cai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
48th Zander Karaganis Broadview P.S. Ottawa, ON
49th Angela Tang Erin Centre Middle School Mississauga, ON
50th Mia Cadsby University of Toronto Schools Toronto, ON
 

 

24 Mart 2019 tarihinde ODTÜ / ANKARA Serbest Dalış Yarışmasında öğrencimiz Yaren Yılmaz Türkiye Gençler 1.si olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.
Minik bilim kahramanları buluşuyor, First Lego League Jr. 2018-2019 Sezonu İstanbul Fuarında takımımız "Space Miners" En iyi sunum ödülü alarak güzel bir başarı elde etmiştir. İlkokul robotik takımımızı tebrik ediyoruz.
First Lego League 15. Sezon 'into orbit' 1. İstanbul Turnuvası'nda takımımız Rodosto Team, Programlama ödülü alarak güzel bir başarı kazanmıştır. Tebrik ediyoruz.

2-3 Mart tarihlerinde Tekirdağ Yelken Kulübünde 1.si düzenlenen "Okullararası Yelken Yarışmalarında" öğrencilerimzden

Ege Noyan TOPDEMİR - Lazar Kat.4.

Esila İŞGÖREN - Optimist Junior Kat.3.

Hilal Melek PEHLİVANOĞLU - Lazer Kat.2.

Meriç ERDAĞLI - Lazer Kat.1.

olmuşlardır. Lise yelken takımımız İzmir'de yapılacak olan Okullararası Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanmışlardır.

AKA KOLEJİ BAHÇELİEVLER MATEMATİK BİLİM OLİMPİYATLARI DEĞERLENDİRME SINAVLARINDA YİNE EN ÖNDE

 

İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMEL FİKİRLERDEN TEMEL BİLİMLERE BİLİM OLİMPİYATLARI PROJESİ BAHÇELİEVLER İLÇESİ BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMİ SEÇME SINAVI SONUÇLARI

https://bahcelievler.meb.gov.tr/www/bilim-olimpiyatlari-hazirlik-kursu-ii-asama-ogrenci-secme-sinavi-sonuclari/icerik/1325

 

BAHÇELİEVLER İLÇESİ

12 Ocak 2019 BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMLERİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI

2. AŞAMA SONUÇLARI BİLGİ FORMU (5.SINIF)

Sıra No

Adı Soyadı

Okul Adı

Doğru

Yanlış

Boş

Net

1

Mehmet ERDOĞAN

Özel Aka Ortaokulu

15

4

1

14,00

2

Mehmet Batu PARLAK

Özel Aka Ortaokulu

12

6

2

10,50

3

Ahmet Melih AKTAŞ

Özel Haznedar On Adım E.B. Ortaokulu

10

2

8

9,50

4

Ayserin GÖKÇE

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

11

8

1

9,00

5

Eylem KARAARSLAN

Bahçelievler Özel Doğa Koleji Ort.

9

4

7

8,00

6

Ayşe TAŞKIN

Kemal Hasoğlu İ.H. Ortaokulu

9

5

6

7,75

7

Ahmet Selim YILDIZ

15 Temmuz Şehitleri İ.H. Ortaokulu

9

6

5

7,50

8

Batuhan TÜRK

Kumport Ortaokulu

9

7

4

7,25

9

Erkan Tuna BAYOĞLU

Kumport Ortaokulu

8

3

9

7,25

10

Elif YILMAZ

Kazım Karabekir Ortaokulu

9

8

3

7,00

11

Ömer Burak YALÇIN

Özel Aka Ortaokulu

9

8

3

7,00

12

Kerem İSMETOĞULLARI

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

8

7

5

6,25

13

Yasir COŞKUN

Bülent Ecevit Ortaokulu

8

7

5

6,25

14

Hamit Batuhan YILDIZ

Kazım Karabekir Ortaokulu

8

8

4

6,00

15

Kerem YAVUZ

Özel Aka Ortaokulu

8

8

4

6,00

16

Rojhat Taha GÖNENÇ

Kazım Karabekir Ortaokulu

8

8

4

6,00

17

Zeynep Serra TERZİ

Özel Aka Ortaokulu

7

4

9

6,00

18

Ömer ÖZSOY

Özel Aka Ortaokulu

8

9

3

5,75

19

Ahmet Burak OZAN

Özel Kocasinan On Adım E.B. Ortaokulu

8

10

2

5,50

20

Elif Esila YEMENCİOĞLU

Özel Aka Ortaokulu

8

10

2

5,50

21

Yusuf Yakup ÇEBİOĞLU

Yenibosna Fatih Ortaokulu

7

6

7

5,50

22

Hamza MÜJDECİ

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

8

12

0

5,00

23

Hiranur İNAL

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

8

12

0

5,00

 

24

İbrahim Alparslan Efe MENGİ

Özel Aka Ortaokulu

8

12

0

5,00

25

Mevlüt Alperen YILDIZ

Yenibosna Fatih Ortaokulu

6

5

 

4,75

26

Hatice Rümeysa AKINCI

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

7

10

3

4,50

 

27

Ali Arda SEVGİ

Bağlar Ortaokulu

5

4

11

4,00

28

Zeynep DİKBAŞ

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

7

12

1

4,00

29

Amine KÖSESOY

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

7

13

0

3,75

30

Muhammed Emin ÇİNGİTAŞ

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

7

13

0

3,75

31

Elif DEMİR

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

5

6

9

3,50

32

Emir Alp ÇELİK

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

6

11

3

3,25

33

Asude Yıldız YETKİN

Kazım Karabekir Ortaokulu

6

12

2

3,00

34

Fatmanur Zehra YİĞİT

Şehit Mehmet Karaaslan A.L.İ.H. O

5

8

7

3,00

35

Ramazan YAVUZ

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

6

12

2

3,00

36

Ayşenur ÇALIŞKAN

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

5

9

6

2,75

37

Yunus Emre TOKTAŞ

Kuleli Ortaokulu

6

13

1

2,75

38

Bedirhan TOKMAK

Kazım Karabekir Ortaokulu

6

14

0

2,50

39

Muhammed Efe UÇAR

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

6

14

0

2,50

40

Suha CİLLO

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

6

14

0

2,50

41

Abdulkadir MORTAŞ

Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu

5

11

4

2,25

42

Ahmet Emin AY

Özel Başarılı Ortaokulu

4

7

9

2,25

43

Rengin ŞAHİN

Bahçelievler Arel Koleji Ort.

5

12

3

2,00

44

Bahat GÜVEN

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

5

14

1

1,50

45

Abdullah KOÇ

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

5

15

0

1,25

46

Mertcan KARACÜLLÜ

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

5

15

0

1,25

47

Muhammed Berk ÖZDEMİR

Yenibosna Fatih Ortaokulu

5

15

0

1,25

48

Mustafa Enes AKKUŞ

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

4

13

3

0,75

49

Bekir Mert DENİZ

Kuleli Ortaokulu

3

10

7

0,50

50

Enes YALÇINKAYA

Mimar Sinan A. İ.H.L. Ortaokulu

3

10

7

0,50

51

İrem Naz ÇELİK

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

4

14

2

0,50

52

Muhammed FİLİZ

Şehit Mahir Ayabak İ.H. Ortaokulu

3

10

7

0,50

53

Nisanur KARATEKİN

Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu

4

14

2

0,50

54

Yasemin YAZICI

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

4

14

2

0,50

55

Adem ÇELİK

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

3

12

5

0

56

Aynur BAŞ

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

3

12

5

0

57

İlker Semih YILMAZ

Bülent Ecevit Ortaokulu

4

16

0

0

58

Ömer BAYAT

Mehmet Akif ERSOY Ortaokulu

4

16

0

0

59

Tasnım BAKI

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

4

16

0

0

60

Elif YÜCEL

Kazım Karabekir Ortaokulu

3

14

3

-0,50

61

Yiğit MEVSİM

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

3

17

0

-1,25

62

Eymen KARABULUT

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

2

15

3

-1,75

63

Egemen ÇAKIR

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

1

13

6

-2,25

64

Hasan KAPLAN

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

2

18

0

-2,50

65

Nur Nigar TOKER

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

2

18

0

-2,50

66

Enes ERDEM

Yenibosna Fatih Ortaokulu

1

17

2

-3,25

 

 

BAHÇELİEVLER İLÇESİ

12 Ocak 2019 BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMLERİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI

2. AŞAMA SONUÇLARI BİLGİ FORMU (6.SINIF)

Sıra No

Adı Soyadı

Okul Adı

Doğru

Yanlış

Boş

Net

1

Muhammed Kaan TEMEL

Özel Aka Ortaokulu

19

5

6

17,75

2

Eymen AKSOY

Özel Aka Ortaokulu

18

9

3

15,75

3

Tarık Emre ÇALIŞKAN

Özel Aka Ortaokulu

14

6

10

12,50

4

Hüsnü Eren AKDAŞ

Özel Aka Ortaokulu

13

4

13

12,00

5

Mustafa Sabri ERUN

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

13

5

12

11,75

6

Mehmet Akif DEMİRCİ

Özel Aka Ortaokulu

12

8

10

10,00

7

Kerem Bera OKUMUŞ

15 Temmuz Şehitleri İ.H. Ortaokulu

11

6

13

9,50

8

Aras Deniz ÖZDEM

Bakırköy Halil Bedii YÖNETGEN Ortaokulu

11

8

11

9,00

9

 Ege ÖZTÜRK

Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulu

13

17

0

8,75

10

Kerem ALİM

Güngören Şiir Mektebi Ortaokulu

10

5

15

8,75

11

Murat Arda DAMA

Özel Aka Ortaokulu

12

13

5

8,75

12

Yusuf Taha KEDERSİZ

Bülent Ecevit Ortaokulu

12

13

5

8,75

13

Mehmet Tuna ALBAYRAK

Özel Aka Ortaokulu

10

10

10

7,50

14

Selim YALINIZ

Yenibosna Fatih Ortaokulu

10

10

10

7,50

15

Enes DEMİRCİ

Bülent Ecevit Ortaokulu

9

7

14

7,25

16

Zeynep TEPELER

Özel Aka Ortaokulu

9

9

12

6,75

17

Ahmet Metincan KARANFİL

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

9

10

11

6,50

18

Yusuf YALÇIN

15 Temmuz Şehitleri İ.H. Ortaokulu

8

6

16

6,50

19

Mehmet MEMİŞ

Bülent Ecevit Ortaokulu

9

13

8

5,75

20

Emir AŞAN

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

6

3

21

5,25

21

Ekin GÖKER

Özel Aka Ortaokulu

6

6

18

4,50

22

Zehra ÇAT

Bülent Ecevit Ortaokulu

6

16

8

2,00

23

Yusuf UYAR

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

5

18

7

0,50

 

24

Şeyma KOCABAŞ

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

4

16

10

0,00

 

 

 

 

 

AKA KOLEJİ ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA TÜRKİYE 1.Sİ
DÜNYA 29.SU 

 

https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=256

 

 

Top 50 Students

Rank

Name

School

City

1st

Arul Kolla

Home School

Arcadia, CA

2nd

Jerry Wang

Linbrook School

Oakville, ON

3rd

Stepan Kravtsov

Moscow Economic School, Campus Zaitsevo (Moskovskaya Ekonomicheskaya Shkola)

Moscow (Odintsovo Region, Moscow Oblast), MoW

4th

Evan Liang

McKernan School

Edmonton, AB

5th

Emily Liu

J.B. Tyrrell Sr. P.S.

Toronto, ON

6th

Erika Wu

University of Toronto Schools

Toronto, ON

7th

Jingkun Sun

William Dunbar P.S.

Pickering, ON

8th

Katy Liu

Kwayhquitlum Middle School

Port Coquitlam, BC

9th

Jeremy Dai

J.B. Tyrrell Sr. P.S.

Toronto, ON

10th

Harrison Liu

Pilgrim Wood P.S.

Oakville, ON

11th

Phoebe Ong

Homeschool

Milpitas, CA

12th

Edwin Chen

Kitchener Waterloo Bilingual School

Waterloo, ON

13th

Akshaya Varakunan

Donview M.S.

Toronto, ON

14th

Diana Mihai

Halifax Central Junior High School

Halifax, NS

15th

Ryan Tan

Lake Wilcox P.S.

Richmond Hill, ON

16th

Alessandro De Menech

Louise Arbour French Immersion P.S.

London, ON

17th

Jerry Wang

Windfields Middle School

Toronto, ON

18th

Kunaal Chandrashekar

University of Toronto Schools

Toronto, ON

19th

alvaro azofra

Donview M.S.

Toronto, ON

20th

Hector Chen

William Dunbar P.S.

Pickering, ON

21st

Cindy Li

University of Toronto Schools

Toronto, ON

22nd

Ethan Chiang

St. Andrew Catholic Elementary School

Oakville, ON

23rd

Siya Sood

Dolphin Senior P.S.

Mississauga, ON

24th

Woraluk Sri-ngan

Harrow International School Bangkok

Bangkok., 10

25th

Qixuan Ding

math fun school

Calgary, AB

26th

Alvin Young

J.B. Tyrrell Sr. P.S.

Toronto, ON

27th

Sicheng Scott Hao

Kitchener Waterloo Bilingual School

Waterloo, ON

28th

Alex Darie

Metamorphosis Greek Orthodox School

Toronto, ON

29th

ELİF YILMAZ

Bahçelievler Aka Koleji

istanbul, 34

30th

James Ferrabee

École secondaire catholique Saint-Frère-André

Toronto, ON

31st

Erik Zhang

Riverbend School

Edmonton, AB

32nd

Grace Pu

J.B. Tyrrell Sr. P.S.

Toronto, ON

33rd

Viren Mehta

Cypress

CYPRESS, CA

34th

Avery Chan

The Harbour School

Hong Kong, 91

35th

Athan Juritsch

Centennial P. S. - Waterloo

Waterloo, ON

36th

Kenny Huang

University of Toronto Schools

Toronto, ON

37th

Jiaqi Deng

School of Mathematical and Statistical Sciences

London, ON

38th

PARSA JAFARNEJADI

Helli 3 Middle School

Tehran, 07

39th

Alex Martynov

University of Toronto Schools

Toronto, ON

40th

Edward Chen

Kwayhquitlum Middle School

Port Coquitlam, BC

41st

Stepan Kravtsov

Home School

Moscow, MoW

42nd

Brendan Wong

Centennial P. S. - Waterloo

Waterloo, ON

43rd

Sophia Liu

J.B. Tyrrell Sr. P.S.

Toronto, ON

44th

Mia Cadsby

University of Toronto Schools

Toronto, ON

45th

Nikon Molchanov

Moscow Economic School, Campus Zaitsevo (Moskovskaya Ekonomicheskaya Shkola)

Moscow (Odintsovo Region, Moscow Oblast), MoW

46th

MohammadNavid Nategh

Shahid Sadooghi

Yazd, 25

47th

Julian Zhang

University of Toronto Schools

Toronto, ON

48th

Brian Y

Donald Cousens P.S.

Markham, ON

49th

AMIR MEHDI VAZIRI

Helli 3 Middle School

Tehran, 07

50th

Jessica Ni

Kwayhquitlum Middle School

Port Coquitlam, BC

 

27-28 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvasında Poyraz Taş İstanbul 3.sü olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

6-7 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvasında Yağız Yalınkılıç İstanbul 4.sü olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ