TR EN

BAŞARILARIMIZ

SELİN SEFER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÖMER SERHAT TURAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

İREM DURUSOY

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

ŞEVVAL ERDÜN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

TUĞRUL SEZER YÜCEUR

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

İBRAHİM MERT TURHAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

ŞEVVAL NESLİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK

BARIŞ YÜCEL MUTLU

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SELİN YUNUS

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

MELİKE SUDE MERİÇ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ

ELİF AYÇA TRAK

ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

NAZMİ ATA VARDAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ

EMİNE SENA SARAÇOĞLU

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ %50 BURSLU

BEYZA SERBEST

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

MUSTAFA ARDA DAĞDEVİREN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

ESMA KULAK

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

İREM İNKAYA

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - HUKUK FAKÜLTESİ

PETEK NUR ABİZ

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ - ECZACILIK

ZEYNEP TURAL

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

BEGÜM ESER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

AHMET OZAN COŞKUNSU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

CEREN SAHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

ŞEVVAL TÜMAY

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

OĞUZ GÜR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

DİDAR ZEYNEP BAYRAM

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ %50 BURSLU

KAĞAN KARİP

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ - TIP MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

MİRAY ÖZTURA

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI %100 BURSLU

SEVGİ ÇOLAK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİ İNG %50 BURSLU

CENK EMİR BAT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ - BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ%75 BURSLU

KEVSER KAZ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ-MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK

HÜSNA YAĞMUR DURAL

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK  %50 BURSLU

EMİR TALHA BALIKÇI

İSTANUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - İÇ MİMARLIK %50 BURSLU

FATMA ÖZGE ÇETİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ %50 BURSLU

DAMLA SU ÖZCAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - SANAT VE KÜLTÜR YÖNETİMİ %75 BURSLU

MEHMET ALİ HOCAOĞLU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ - FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON %50 BURSLU

ÖZLEM KARAGÜVEN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ %50 BURSLU

EMİR TEKİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

AGAH OLCAYTU HAMZA

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - DİJİTAL OYUN TASARIMI (İNG) %50 BURSLU

GÜNGÖR OLTULU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİJİTAL OYUN TASARIMI %50 BURSLU

EYLÜL DOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI %50 BURSLU

FATİH DİNÇ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNG) %50 BURSLU

ARDA GÜL

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

TUĞBA TARİM

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ŞEYMA NUR YILMAZ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ %75 BURSLU

ALEYNA PINAR

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ZEYNEP NAZ ÖNEN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ % 50 BURSLU

BATUHAN BALOTA

ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

LAL DALDAL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

ULAŞ GÖKÇENER

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK

İREMNUR ŞİMŞEK

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

BÜŞRA DOĞA BEYDİLİ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

GÖKHAN GÖKDOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

SELİN KÜBRA KAHRAMAN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

KUTAY DEMİRAĞ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TELEVİZYON

YILDIRAY ŞENER

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK

CEYDA MERİÇ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %75 BURSLU

ADI SOYADI TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ARDA ELBİR 0,01 GALATASARAY LİSESİ
BARKIN SEZGİN 0,01 GALATASARAY LİSESİ
NAZ İLDEM AKALTUNTAŞ 0,06 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
AHMET HAKAN DALKIRAN 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
CEREN AKDENİZ 0,11 ÇAPA FEN LİSESİ
KUTAY ERAY 0,11 ÇAPA FEN LİSESİ
DUHA KAZAR 0,11 ÖZEL OKUL
EYLÜL OKAN 0,11 ÖZEL OKUL
KAAN KEMAL BAŞKAN 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ARDA ARI 0,33 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ALYA MİRAY ARPACI 0,34 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
OSMAN YAHYA AKINCI 0,34 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EGEMEN KÜÇÜK 0,39 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL GİRGİN 0,39 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMİRHAN UYGUN 0,46 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMRE AVCIOĞLU 0,46 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEREN BALABAN 0,46 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
MUAMMER ÜNER 0,46 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN EFE CİHAN 0,46 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ECE SEYREKEL 0,52 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
ALİ KAAN BAKIR 0,63 ÖZEL OKUL
PELİN SONKAYA 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 0,68 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ETHEM KAYAPINAR 0,68 ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
ARDA VARLIK 0,69 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEYDA ÇALIŞKAN 0,72 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SENA MELEK 0,79 ÖZEL OKUL
ONUR ALP KARAKAŞ 0,93 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN AYDIN 0,95 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AYŞENUR ERDOĞAN 1,06 AKA KOLEJİ
UTKU SEVEN 1,20 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
MUHAMMET ENES AVCI 1,24 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
YAĞIZ YALINKILIÇ 1,25 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
EFE TUNCAY 1,31 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
FEYZA DURSOY 1,33 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP YÖRÜTEN 1,35 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ZEYNEP SILA KARAHAN 1,41 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BEYZA HAMZA 1,41 AKA KOLEJİ 
YAĞIZ BURAKHAN GÜRARSLAN 1,48 PERTEVNİYAL LİSESİ
ZEYNEP SERRA UÇ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
TUNA MOLLAMEHMETOĞLU 1,50 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ŞEYMA PALANGUR 1,60 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AÇELYA ÜNLÜ 1,65 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ENVERCAN AKYÜREK 1,67 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ARDA AYTEN 1,93 AKA FEN LİSESİ
ESİN ÇETİNER 1,96 ÖZEL OKUL
BERK ALP GÜLCAN 1,96 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EFE BERK KARACA 1,99 PROF.DR. NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
BERAT EFE UĞURLU 2,37 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EDA ZEYNEP DEMİREL 2,37 AKA KOLEJİ
ECE DALKIÇ 2,60 BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
SUDE GÜLSEVİL 2,60 AKA FEN LİSESİ
İSMET ARCA ERDOĞAR 2,70 ÇERKEZKÖY SEVAL-AHMET FEN
SILA KAZ 2,81 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
TUNA KARTAL 2,95 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP DUMRU 2,99 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
ARDA DEMİR 3,03 ÖZEL OKUL
EYÜP TALHA AKMAN 3,06 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SAMİ ATALAY ŞERBET 3,08 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
FATİH SERDAROĞLU 3,18 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
YİĞİT EMİR BAYRAM 3,29 AKA FEN LİSESİ
HASAN TURAN 3,30 SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
YUSUF MERT DİNDAR 3,47 AKA KOLEJİ
EGE SARI 3,51 AKA FEN LİSESİ
BEGÜM ÇOLAK 3,57 NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ
NEHİR NAZ ŞAPÇI 3,64 AKA FEN LİSESİ
AYÇA İME 3,75 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DAMLA  MUTLU 3,76 AKA FEN LİSESİ 
MEHMET BATIN ÖZÇELİK 4,26 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKÇE KESKİNDEMİRCİ 4,46 AKA KOLEJİ
OZAN SERT 4,65 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ ŞENER 4,92 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AZRA KÜÇÜKDOĞAN 4,96 AKA KOLEJİ
EMRE AKSAKAL 4,98 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AHMET CAN UMUR 4,99 AKA FEN LİSESİ
YÜKSEL EMRE IRMAK 5,17 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAVUZ SELİM ÇAKMAK 5,60 AKA KOLEJİ 
CEREN ULUPINAR 5,68 İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
CEMRE DİLAY ALP 5,77 ÖZEL OKUL
YİĞİT KÜRŞAT KAMACI 5,82 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ORHAN SELİM YEĞİN 5,88 AKA FEN LİSESİ
YILMAZ ERDOĞAN 6,17 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
PELİNAY AKINCI 6,59 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERRA  İŞCAN 6,84 ÖZEL OKUL
EFE  ASBAŞ 6,98 AKA FEN LİSESİ
SUDENAZ KUMAŞOĞLU 7,16 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÖZGÜR IŞIK KURU 7,67 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
HALİT BAŞAR HASAR 7,70 ÖZEL OKUL
UFUK EVREN ÖZKAN 7,78 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
SENA TURAN 7,78 ÖZEL OKUL
ALARA MİCAN 8,04 AKA FEN LİSESİ
ECENAZ POLAT 8,19 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
EYLÜL DURU TAMKURU 8,21 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERK ÇİĞDEM 8,25 AKA KOLEJİ 
ARDA  SÖZGEN 8,41 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SENA  KOVAÇOĞLU 8,51 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SELİN ATICILAR 8,96 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
NURE FATMA AKBAR 9,25 AKA KOLEJİ
BORAN ARI 9,63 ÖZEL OKUL
AYGEN ÇATAN 9,97 ÖZEL OKUL
AYŞE  YÜNCÜLER 10,64 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ARDA YILMAZ 11,69 AKA KOLEJİ
AYBİKE ZEYNEP DİLAVER 11,90 AKA KOLEJİ
FATİH ORUÇ 11,91 TEKİRDAĞ  SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

SARP ÖZGÜR OKUL SPORLARI FEDERASYONUNUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEKLER YÜZME YARIŞLARINDA 200M KARIŞIKTA 1.

100M KURBAĞADA 2.

200M KURBAĞADA 3.

100M KELEBEKTE 2

.

Öğrencimiz İrem Damla Gürel, Fizy Şehrin Sesi yarışmasında Tekirdağ 1.si olmuştur.

Melek Pehlivanoğlu - Lazer 4.7 junior kızlar 3.sü

Meriç Erdağlı - Lazer 4.7 junior erkekler 1.si

 

2-3 Mart tarihlerinde Tekirdağ Yelken Kulübünde 1.si düzenlenen "Okullararası Yelken Yarışmalarında" öğrencilerimzden

Ege Noyan TOPDEMİR - Lazar Kat.4.

Esila İŞGÖREN - Optimist Junior Kat.3.

Hilal Melek PEHLİVANOĞLU - Lazer Kat.2.

Meriç ERDAĞLI - Lazer Kat.1.

olmuşlardır. Lise yelken takımımız İzmir'de yapılacak olan Okullararası Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanmışlardır.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ