TR EN

BAŞARILARIMIZ

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
İDİL YAKAY 0,17 ÖZEL OKUL
ECE ÖZDEMİR 0,44 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
EKİNSU DİNÇ 0,57 ÖZEL OKUL
HARUN GÜRBÜZ 0,64 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
KEREM CİNDARUK 0,65 ÖZEL OKUL
ARDA SOYÖZ 0,70 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TALAT EMRE ŞİRİKÇİ 0,98 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GÖKAY ATA SIR 1,05 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SEDA GÜVEN 1,75 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİLSU YURTSEVEN 1,79 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
DAMLASU ÜZÜM 1,87 ÖZEL OKUL
ZEYNEP ECE CİCİMEN 3,12 ÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ
BAŞAR TUNÇAY 4,12 ÖZEL OKUL
SUMRU SUBAŞI 4,57 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
ORHUN YAKAY 5,82 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
EFE UYSAL 6,23 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EYLÜL YAĞMUR KARAKUŞ 6,58 ÖZEL OKUL
EZGİ ER 6,69 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
EZGİ KUTER 7,56 ÖZEL OKUL
EFE GÖÇENOĞLU 7,73 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
YUSUF BALKIŞ 9,64 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ

 

 

Tekirdağ İli Satranç Turnuvasında 12 Yaş Genel Kategorisinde 3.lük Başarısı; Öğrencimiz Mustafa Atahan Çetinkaya 'yı Tebrik Ediyoruz.

 

Bahçelievler Aka Koleji - 2.Okulistik Deneme sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak 700 tam puan alan ve Türkiye birincisi olan 5.sınıf öğrencilerimizden Elif Yılmaz, 6.sınıf öğrencilerimizden Emirhan Uygun ve 7.sınıf öğrencilerimizden Burak Emir Sezen'i kutlar başarılarının devamını dileriz.

Duygu Özdemir; Gençler 50m Kelebek ve Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler 100m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Fikrettin Bulut; Gençler 200m Serbest ve Gençler 100m Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler Kelebek İlçe 2.liği.
 
Damla Pınar Özdemir; Yıldızlar 100m ve 50m Kurbağa, 25m Kelebek İlçe Şampiyonluğu.
 
Ulaş Kaan Kaymakçı; Yıldızlar 25m Serbest İlçe 2.liği
 
Duru Güney; Yıldızlar 25m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Yaren Yılmaz; Yıldızlar 200m Serbest İlçe 2.liği.
 
Ahmet Yiğit Atlı; Yıldızlar 25m Kelebek İlçe 2.liği.
 
Azra Küçükdoğan; Küçükler 25m. Kelebek ve Serbest İlçe 2.liği.
 
4x50 Yıldızlar Karışık ve Serbest Bayrak Yarışı İlçe 2.liği Kupası.
 
Toplamda 23 Madalya ve 2 Kupa alan sporcularımızı kutlarız.

MEHMET KADIOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME

 

ALİ FARUK KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)

FAHRETTİN KARABAŞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

 

İLAYDA CANSU KARAKUŞ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

BİLGE KAAN DEMİREL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50 BURSLU)

 

ŞEVKİ EREN CAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BEŞERİ BİLİMLER KARŞILAŞTIRMALI EDEB

BUSE CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

 

BÜŞRA CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

EMRE ÇETİN

 

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

 

DOĞU CAN DUDU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

HASAN KANMAZ

NAMIK KEMAL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞK.

 

FURKAN SEMİH UZUNÖZ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

UTKU MORALAR

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

 

SELAHATTİN ASLAN

ÇANAKKALE 18MART ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT.

NUR ALARA ALNESSARAT

MEF ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (%25 BURSLU)

 

GÖKTUĞ ÜNAL

YENİYÜZYIL ÜNİV. BİYOMEDİKAL MÜH. (%75 BURSLU)

AYŞE NAZ YANBAŞ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEB. (%50 BURSLU)

 

CANSIN BİRSEN BULDUM

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA

ONUR TEKİN

 

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

 

KASIM SARSILMAZ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ (%100 BURSLU)

EGE DEMİRBAŞ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 

ŞEVVAL KÜÇÜK

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PDR (%100 BURSLU)

ÖZLEYİŞ BUDAK

 

MEF ÜNİVERSİTESİ HUKUK

 

DİLARA PEKER

KEMAL BURGAZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50 BURSLU)

MERVE BUSE BUYER

MEF ÜNİVERSİTESİ HUKU (%25 BURSLU)

 

ÇAĞLA BULUT

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)

CANSEL ÇAKIR

KEMERBURGAZ ÜNİV. İNGİLİZCE PSİKOLOJİ

(%25 BURSLU)

 

ECEM ŞAHAN

 

IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE PSİKOLOJİ

(%50 BURSLU)

SENA ŞAHAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ BÖLÜMÜ

(%100 BURSLU)

 

CENAP ÖZTÜRK

MEF ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE EKONOMİ

(%50 BURSLU)

FATİH ÇAKMAK

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ.

 

AHMET SAİT YAVUZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA BÖLÜM

DENİZ MUTLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRT. (%25 BURSLU)

 

ALEYNA SARIHAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİV. İKTİSAT (%50 BURSLU)

GÖKAY YOKUŞ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME

(%25 BURSLU)

 

DOĞUKAN ARDA BATIR

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TURİZM REHBERLİĞİ

ÖZGE KAVUKÇU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BEŞERİ BİLİMLER İNGİLİZCE

(%50 BURSLU)

 

BEHLÜL TAN

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

DENİZ TURANLI

BİLKENT ÜNİV. İNGİLİZ DİLİ VE EDEB. (%50 BURSLU)

 

NİSAN ÇAĞLAYAN

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ TERCÜMANLIK(%50 BURSLU)

BÜŞRA ÇEBİ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI(%50 BURSLU)

 

DENİZ ATA SEZER

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ULUSLARARASI LOJ. (%25 BURSLU)

MERT MUTLU

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİ

 

GÖKBERK ORHAN

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BESYO)

METİNCAN KART

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

 

EBUBEKİR GÜL

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEK.

(%50 BURSLU)

BERK KOYUNCU

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA)

 

AKIN ÖZDİLEK

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ

BAŞAK TANRINIAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ODYOMETRİ

 

HİLAL AKMAN

AYDIN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER

(%50 BURSLU)

GAMZE HAZAL YILDIRIM

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE GÜMRÜK İŞLETME

 

AHMET KAYADUMAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TV

ELİF ODACILAR

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK

 

HANSA İLAYDA MERT

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ YENİ MEDYA (%100 BURSLU)

ECENUR GÜLÇAY

 

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ADALET

 

İLKER KUDRET ATEŞ

 

MARMARA ÜNİV. BESYO

PEKCAN ÖZER

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ

 

ULUSCAN MORALAR

 

İZZET BAYSAL ÜNİV. PAZARLAMA

BATU YÜNCÜLER

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

 

Bahçelievler İlçe Milli Müdürlüğü Spor Şenlikleri kapsamında yapılan müsabakalarda Genç Kız Voleybol Takımımız ilçe 3.sü oldu.Tüm sporcularımızı tebrik ederiz.

Geleceğin Bilişim Dehaları Aka Kolejinde

Microsoft Türkiye, Finansbank ve Habitat Derneği işbirliği ile çocukları kod yazmaya teşvik etme amacıyla düzenlenen ‘Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’  Kodu Cup Türkiye 2016’da final heyecanı yaşandı. ‘Çevre ve Ben’ temasıyla düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından 8-14 yaş arası çocukların katıldığı yarışmada 165 ekip arasından finale kalan AKA Code Team Türkiye 2.si oldu.

Özel Tekirdağ Aka İlköğretim Okulu Müdürü Aşkın LOFÇALI, yaratıcılığın ve geleceği planlamanın önemini kavradığımız, ülkenin geleceğinde söz sahibi olan kurum, kuruluş ve derneklerin liderleriyle bir arada olmanın heyecanını yaşadığımız bu yarışmada, Aka Okulları olarak dört şıkkın dışına taşan bir eğitim felsefesine sahip olmanın gururunu bizlere bir kez daha yaşattığı için AKA Code Team’e, yeni yüzyılın gereklilikleri doğrultusunda çocukların teknoloji okuryazarlığı konusundaki becerilerini geliştirmeyi, onlara algoritmik düşünme becerisi kazandırarak gelişimlerini destekleyen Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz İlker Göler’ e ve böylesine anlamlı bir çalışmanın  parçası olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen değerli velilerimize çok teşekkür ederiz, dedi.

Okulistik sınavında Türkiye birincileri olan 2-B sınıfından Nilda Gülay adlı öğrencimizi ve 2-A sınıfından Mertcan Dağ, Nehir Bozkurt, Asya Akbulut öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ