TR EN

BAŞARILARIMIZ

SELİN SEFER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÖMER SERHAT TURAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

İREM DURUSOY

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

ŞEVVAL ERDÜN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

TUĞRUL SEZER YÜCEUR

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

İBRAHİM MERT TURHAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

ŞEVVAL NESLİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK

BARIŞ YÜCEL MUTLU

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SELİN YUNUS

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

MELİKE SUDE MERİÇ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ

ELİF AYÇA TRAK

ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

NAZMİ ATA VARDAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ

EMİNE SENA SARAÇOĞLU

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ %50 BURSLU

BEYZA SERBEST

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

MUSTAFA ARDA DAĞDEVİREN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

ESMA KULAK

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

İREM İNKAYA

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - HUKUK FAKÜLTESİ

PETEK NUR ABİZ

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ - ECZACILIK

ZEYNEP TURAL

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

BEGÜM ESER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

AHMET OZAN COŞKUNSU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

CEREN SAHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

ŞEVVAL TÜMAY

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

OĞUZ GÜR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

DİDAR ZEYNEP BAYRAM

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ %50 BURSLU

KAĞAN KARİP

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ - TIP MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

MİRAY ÖZTURA

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI %100 BURSLU

SEVGİ ÇOLAK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİ İNG %50 BURSLU

CENK EMİR BAT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ - BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ%75 BURSLU

KEVSER KAZ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ-MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK

HÜSNA YAĞMUR DURAL

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK  %50 BURSLU

EMİR TALHA BALIKÇI

İSTANUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - İÇ MİMARLIK %50 BURSLU

FATMA ÖZGE ÇETİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ %50 BURSLU

DAMLA SU ÖZCAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - SANAT VE KÜLTÜR YÖNETİMİ %75 BURSLU

MEHMET ALİ HOCAOĞLU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ - FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON %50 BURSLU

ÖZLEM KARAGÜVEN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ %50 BURSLU

EMİR TEKİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

AGAH OLCAYTU HAMZA

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - DİJİTAL OYUN TASARIMI (İNG) %50 BURSLU

GÜNGÖR OLTULU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİJİTAL OYUN TASARIMI %50 BURSLU

EYLÜL DOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI %50 BURSLU

FATİH DİNÇ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNG) %50 BURSLU

ARDA GÜL

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

TUĞBA TARİM

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ŞEYMA NUR YILMAZ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ %75 BURSLU

ALEYNA PINAR

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ZEYNEP NAZ ÖNEN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ % 50 BURSLU

BATUHAN BALOTA

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE MİMARLIK

LAL DALDAL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

ULAŞ GÖKÇENER

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK

İREMNUR ŞİMŞEK

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

BÜŞRA DOĞA BEYDİLİ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

GÖKHAN GÖKDOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İÇ MİMARLIK % 50 + 15

SELİN KÜBRA KAHRAMAN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

KUTAY DEMİRAĞ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TELEVİZYON

YILDIRAY ŞENER

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK

CEYDA MERİÇ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %75 BURSLU

ADI SOYADI TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ARDA ELBİR 0,01 GALATASARAY LİSESİ
BARKIN SEZGİN 0,01 GALATASARAY LİSESİ
NAZ İLDEM AKALTUNTAŞ 0,06 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
AHMET HAKAN DALKIRAN 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
CEREN AKDENİZ 0,11 ÇAPA FEN LİSESİ
KUTAY ERAY 0,11 ÇAPA FEN LİSESİ
DUHA KAZAR 0,11 ÖZEL OKUL
EYLÜL OKAN 0,11 ÖZEL OKUL
KAAN KEMAL BAŞKAN 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ARDA ARI 0,33 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ALYA MİRAY ARPACI 0,34 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
OSMAN YAHYA AKINCI 0,34 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EGEMEN KÜÇÜK 0,39 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL GİRGİN 0,39 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMİRHAN UYGUN 0,46 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMRE AVCIOĞLU 0,46 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEREN BALABAN 0,46 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
MUAMMER ÜNER 0,46 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN EFE CİHAN 0,46 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ECE SEYREKEL 0,52 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
ALİ KAAN BAKIR 0,63 ÖZEL OKUL
PELİN SONKAYA 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 0,68 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ETHEM KAYAPINAR 0,68 ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
ARDA VARLIK 0,69 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEYDA ÇALIŞKAN 0,72 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SENA MELEK 0,79 ÖZEL OKUL
ONUR ALP KARAKAŞ 0,93 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN AYDIN 0,95 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AYŞENUR ERDOĞAN 1,06 AKA KOLEJİ
UTKU SEVEN 1,20 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
MUHAMMET ENES AVCI 1,24 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
YAĞIZ YALINKILIÇ 1,25 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
EFE TUNCAY 1,31 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
FEYZA DURSOY 1,33 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP YÖRÜTEN 1,35 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ZEYNEP SILA KARAHAN 1,41 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BEYZA HAMZA 1,41 AKA KOLEJİ 
YAĞIZ BURAKHAN GÜRARSLAN 1,48 PERTEVNİYAL LİSESİ
ZEYNEP SERRA UÇ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
TUNA MOLLAMEHMETOĞLU 1,50 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ŞEYMA PALANGUR 1,60 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AÇELYA ÜNLÜ 1,65 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ENVERCAN AKYÜREK 1,67 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ARDA AYTEN 1,93 AKA FEN LİSESİ
ESİN ÇETİNER 1,96 ÖZEL OKUL
BERK ALP GÜLCAN 1,96 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EFE BERK KARACA 1,99 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
BERAT EFE UĞURLU 2,37 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EDA ZEYNEP DEMİREL 2,37 AKA KOLEJİ
ECE DALKIÇ 2,60 BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
SUDE GÜLSEVİL 2,60 AKA FEN LİSESİ
İSMET ARCA ERDOĞAR 2,70 ÇERKEZKÖY SEVAL-AHMET FEN
SILA KAZ 2,81 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
TUNA KARTAL 2,95 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP DUMRU 2,99 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
ARDA DEMİR 3,03 ÖZEL OKUL
EYÜP TALHA AKMAN 3,06 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SAMİ ATALAY ŞERBET 3,08 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
FATİH SERDAROĞLU 3,18 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
YİĞİT EMİR BAYRAM 3,29 AKA FEN LİSESİ
HASAN TURAN 3,30 SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
YUSUF MERT DİNDAR 3,47 AKA KOLEJİ
EGE SARI 3,51 AKA FEN LİSESİ
BEGÜM ÇOLAK 3,57 NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ
NEHİR NAZ ŞAPÇI 3,64 AKA FEN LİSESİ
AYÇA İME 3,75 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DAMLA  MUTLU 3,76 AKA FEN LİSESİ 
MEHMET BATIN ÖZÇELİK 4,26 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKÇE KESKİNDEMİRCİ 4,46 AKA KOLEJİ
OZAN SERT 4,65 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ ŞENER 4,92 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AZRA KÜÇÜKDOĞAN 4,96 AKA KOLEJİ
EMRE AKSAKAL 4,98 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AHMET CAN UMUR 4,99 AKA FEN LİSESİ
YÜKSEL EMRE IRMAK 5,17 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAVUZ SELİM ÇAKMAK 5,60 AKA KOLEJİ 
CEREN ULUPINAR 5,68 İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
CEMRE DİLAY ALP 5,77 ÖZEL OKUL
YİĞİT KÜRŞAT KAMACI 5,82 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ORHAN SELİM YEĞİN 5,88 AKA FEN LİSESİ
YILMAZ ERDOĞAN 6,17 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
PELİNAY AKINCI 6,59 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERRA  İŞCAN 6,84 ÖZEL OKUL
EFE  ASBAŞ 6,98 AKA FEN LİSESİ
SUDENAZ KUMAŞOĞLU 7,16 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÖZGÜR IŞIK KURU 7,67 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
HALİT BAŞAR HASAR 7,70 ÖZEL OKUL
UFUK EVREN ÖZKAN 7,78 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
SENA TURAN 7,78 ÖZEL OKUL
ALARA MİCAN 8,04 AKA FEN LİSESİ
ECENAZ POLAT 8,19 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
EYLÜL DURU TAMKURU 8,21 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERK ÇİĞDEM 8,25 AKA KOLEJİ 
ARDA  SÖZGEN 8,41 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SENA  KOVAÇOĞLU 8,51 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SELİN ATICILAR 8,96 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
NURE FATMA AKBAR 9,25 AKA KOLEJİ
BORAN ARI 9,63 ÖZEL OKUL
AYGEN ÇATAN 9,97 ÖZEL OKUL
AYŞE  YÜNCÜLER 10,64 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ARDA YILMAZ 11,69 AKA KOLEJİ
AYBİKE ZEYNEP DİLAVER 11,90 AKA KOLEJİ
FATİH ORUÇ 11,91 TEKİRDAĞ  SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
İstanbul Kupasında 7. Sınıf öğrencimiz Şimal Turhan, İp Aletinde 1., Top Aletinde 5. ve Genel Sıralama 5.si olmuştur.  Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.
Bahçelievler Aka Ortaokulu Türkiye 1.si Arda Elbir ödülünü İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sn.Levent Yazıcı’dan teslim aldı. Öğrencimizi ve emeği gecen öğretmen arkadaşlarımızı başarılarından dolayı kutlarız.
CARIBOU İNGİLİZCE MATEMATİK YARIŞMASINDA EFE TAMCAHAN TÜRKİYE 1.Sİ OLMUŞTUR. CARIBOU CONTEST - MAYIS 2019

3 NİSAN 2019 TARİHİNDE DÜZENLENEN ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 1.Sİ DÜNYA 25.Sİ - MUHAMMED KAAN TEMEL - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=265

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Ryan Wang Collingwood School West Vancouver, BC
2nd Maria Mihai Holland Road Elementary School Fletchers Lake, NS
3rd Leonardo Luo Westmount Public School Peterborough, ON
4th Simba Fang John G. Althouse M.S. Toronto, ON
5th Weiwei Luo Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
6th Katie M Dolphin Senior P.S. Mississauga, ON
7th Daniel Zhong Orchard Park PS London, ON
8th Andrew Zheng Donald Cousens P.S. Markham, ON
9th Connor McCallum Oxbow Public School Ilderton, ON
10th Kees Alcantara W. Sherwood Fox P.S. London, ON
11th Albert Li Earl Buxton School Edmonton, AB
12th N K Crossroads Home School North York, ON
13th Adrian Chan John G Diefenbaker Elementary Richmond, BC
14th Dora Han W. H. Morden P.S. Oakville, ON
15th Jerry Wang Laurelwood P.S. Waterloo, ON
16th Amber Chen Earl Buxton School Edmonton, AB
17th Amos zhang River Oaks P.S. Oakville, ON
18th Ryan Yu Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
19th Legolas Z Southwood P.S. Windsor, ON
20th Antian J Donald Cousens P.S. Markham, ON
21st Grace Ming Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
22nd Vincent Bei Pilgrim Wood P.S. Oakville, ON
23rd Elena Shaw Barrys Bay Barrys Bay, ON
24th Zoie Sarabosing Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
25th Muhammed Kaan Temel Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
26th Tazmeen Mohsin Gordon A. Brown M.S. Toronto, ON
27th Daphne Lin JW Gerth PS Kitchener, ON
28th Andrew Yang Citadel Middle School Port Coquitlam, BC
29th Aidan Wang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
30th Alexandru Rusu Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
31st Shaurya Naithani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
32nd Arian Ali Saeedi Shahid Mahdavi Smart School Kerman, 15
33rd Ansh Agarwal Eldorado Public School Brampton, ON
34th Daniel Beaulac Lycée Louis Pasteur Calgary, AB
35th Calo Zheng Sherwood E.S. Charlottetown, PE
36th Sagar Sawnani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
37th Nazar Kosarenko Silverthorn P.S. Mississauga, ON
38th Christian Lobo St. Joseph Catholic School Grimsby, ON
39th Sam Shashaani Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
40th J S753804 Plum Tree Park P.S. Mississauga, ON
41st Liyanda Dube Home school Mississauga, ON
42nd Jonathan Xiao Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
43rd Nicholas Souza Wellington P.S. Aurora, ON
44th Silas Todd Hopewell Avenue P.S. Ottawa, ON
45th Andy Zhang Wellington P.S. Aurora, ON
46th Angelina Tseng Havergal College Junior School Toronto, ON
47th Samuel Zhang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
48th Sophia Davis Morris Jack Miner P.S. Whitby, ON
49th Mark Metcalfe Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
50th Cyrus Shobeir Ferndale Woods E.S. Barrie, ON

 

ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 2.Sİ DÜNYA 42.Sİ - EFE TAMCAHAN - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=266

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Pahul Singh Mangat Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
2nd Diana Mihai Halifax Central Junior High School Halifax, NS
3rd Richard Zhang J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
4th River Yu William G. Davis P.S. Cambridge, ON
5th Benjamin Wang W. H. Morden P.S. Oakville, ON
6th Akshaya Varakunan Donview M.S. Toronto, ON
7th Kunaal Chandrashekar University of Toronto Schools Toronto, ON
8th Owen Zhang Bristol Road Middle School Mississauga, ON
9th Brendan Wong Centennial P. S. - Waterloo Waterloo, ON
10th Tony Liu Lester B. Pearson Public School Waterloo, ON
11th Avery Chan The Harbour School Hong Kong, 91
12th Alessandro De Menech Louise Arbour French Immersion P.S. London, ON
13th Michael Lee Rocky Lake Junior High Bedford, NS
14th Angela Ye Orchard Park P.S. Burlington, ON
15th Eric Sui Goulbourn M.S. Stittsville, ON
16th Annie Wu Havergal College Junior School Toronto, ON
17th Edric Zhou J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
18th Alvin Young J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
19th Sophia Qu Earl of March S.S. Kanata, ON
20th Shakran Gazi Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
21st Orlando Huang Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
22nd Brian Y Donald Cousens P.S. Markham, ON
23rd Jerry Wang Linbrook School Oakville, ON
24th Kevin Shao Orchard Park PS London, ON
25th Alice Wang Donview M.S. Toronto, ON
26th Phoebe Ong Homeschool Milpitas, CA
27th Alexander Fritsch St. Matthew Waterloo, ON
28th Bobby L Pineland P.S. Burlington, ON
29th George Fan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
30th Doga Cicek Özel Çakabey Okulları İzmir, 35
31st Edwin Chen Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
32nd Juno Flath Masonville P.S. London, ON
33rd Jiaqi Deng School of Mathematical and Statistical Sciences London, ON
34th Orlando Bai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
35th Patrick Wu Ancaster Senior P.S. Ancaster, ON
36th David Zheng MacGregor Senior P.S. Waterloo, ON
37th Jacob Yan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
38th Eric Li J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
39th Andrei Vlasov Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
40th Sicheng Scott Hao Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
41st Ronil Chanchlani Goulbourn M.S. Stittsville, ON
42nd EFE TAMCAHAN Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
43rd Arul Kolla Home School Arcadia, CA
44th Xingshen Liu Gyeonggi Suwon International School Suwon, 41
45th Viren Mehta Cypress CYPRESS, CA
46th Cindy Li University of Toronto Schools Toronto, ON
47th Riche Cai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
48th Zander Karaganis Broadview P.S. Ottawa, ON
49th Angela Tang Erin Centre Middle School Mississauga, ON
50th Mia Cadsby University of Toronto Schools Toronto, ON
 

 

AKA OKULLARI ÇEK CUMHURİYETİ’NDE TÜRK BAYRAĞINI ZİRVEYE TAŞIDI.

XV. ULUSLARARASI BİLİM TEMELLERİ URFODU BİLGİ YARIŞMASI

XV. Uluslararası Bilim Temelleri Urfodu Bilgi Yarışması Rusya Federasyonu Ural Federal Öğretmen evi tarafından Matematik, Coğrafya, Biyoloji, Fizik, Kimya, Almanca ve İngilizce branşlarında düzenlenmekte ve Uluslararası alanda Beyaz Rusya, Bulgaristan, Çek cumhuriyeti, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya Federasyonu, Türkiye ve Çin cumhuriyeti ülkelerinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Aka Okulları Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasına 09-13 Nisan Tarihleri arasında Uluslararası sınav merkezlerinden Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrin de Matematik ve Biyoloji dalından katıldı.

Yarışma sonucunda;

 

Matematik dalında

6. sınıf öğrencimiz; Eymen AKSOY Altın madalya

6.sınıf öğrencimiz Ekin GÖKER 1.lik diplomasi

8. sınıf öğrencimiz Sena MELEK 1.lik diplomasi

10.sınıf öğrencimiz Burak BERK 1.lik diplomasi

 

Biyoloji dalında

6.sınıf öğrencimiz Behzat Eren CEYLAN altın madalya

6.sınıf öğrencimiz Nehir KOCAGİL Bronz madalya

6.sınıf öğrencimiz Yavuz Selim ALBAYRAK 2.lik diplomasi ile ülkemizi temsil ettiler.

 

Avcılar Milli Eğitim Matematik Olimpiyatlarında öğrencimiz MUHAMMED KAAN TEMEL 6. Sınıflar birincisi olarak altın madalya kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik ederiz.

http://www.avmato.com/?Syf=26&Syz=671531&/4.-AVMATO-SONU%C3%87LARI

SARP ÖZGÜR OKUL SPORLARI FEDERASYONUNUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEKLER YÜZME YARIŞLARINDA 200M KARIŞIKTA 1.

100M KURBAĞADA 2.

200M KURBAĞADA 3.

100M KELEBEKTE 2

.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ