TR EN

BAŞARILARIMIZ

ADI SOYADI
TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ELİF YILMAZ 0,01 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
CENK AKIN 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
EFE TAMCAHAN 0,02 GALATASARAY LİSESİ
SEVİM GÜRCÜM 0,02 GALATASARAY LİSESİ
ÖMER AKIN OFLAZCA 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
BORAN CAN DUMAN 0,04 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
KAAN ÇALIŞKAN 0,06 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
BERRA YALÇIN 0,07 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
DEFNE GÜRCÜ 0,07 ÖZEL OKUL
YAĞMUR YILDIRIM 0,09 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ASUDE BAHAR YAŞAR 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TERCUMAN 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
SELİN ÖZ 0,10 ROBERT KOLEJİ
ÇAĞAN ARDA ALAY 0,13 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
BEYZA YARIM 0,15 ÇAPA FEN LİSESİ
HASAN MERT SOYCAN 0,15 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖRKEM SARP GÜREL 0,15 ÖZEL OKUL
ZAHİT EREN TERZİ 0,26 VEFA LİSESİ
MEHMET ALİ YILMAZ 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
AHMET EMRE KURANOĞLU 0,29 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SELENAY KINALI 0,30 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN BORAN KIZILCI 0,36 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLANTAŞ 0,36 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
PERA ATEŞALAN 0,38 ÖZEL OKUL
CANBERK ÖZBUDAK 0,38 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF EBRAR ÜLGEN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
TAHA BAYDARMAN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
DENİZ BORA MARALCAN 0,41 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF GÜNEY 0,41 ÖZEL OKUL
UFUK TALHACAN GÜNGÖR 0,47 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TÜRKER AKIN 0,50 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
AYBARS FURKAN ŞAHİN 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF POLAT GÜN 0,70 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
DENİZ TURAN 0,74 ÖZEL OKUL
METEHAN AYDIN 0,85 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
EBRU SAYAN 0,93 VEFA LİSESİ
HALİL EMRE YAVER 0,99 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ÖMER DOĞAN 1,04 ÖZEL OKUL
MURAT MERT AKOĞLU 1,09 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BARTU TUNA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
IRMAK OSMA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
BUSENAZ BİYİK 1,12 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ERAY AKBULUT 1,15 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
KAAN ŞAHİN 1,16 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
SUDENAZ YÜKSEL 1,16 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ADA GEMİCİ 1,35 ÖZEL OKUL
ÖMER ARDA SEVİM 1,42 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP FULYA KAYA 1,46 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MERT BULUT 1,59 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÇAĞAN EGE EROL 1,64 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
MUHAMMET IŞIK POLAT 1,77 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MERT PEKMEZCİ 1,90 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
TAHA B. ÇAKIR 1,93 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ARDA AKİN 1,94 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
AZRA DOĞANCOŞKUN 2,01 NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
ERTÜRK VİDİNEL 2,06 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
DUYGU SÜLÜŞ 2,33 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ŞEVVAL SU KURT 2,47 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ABDULLAH KEREM ÖZER 2,49 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
YUSUF DOĞU PAŞAOĞLU 2,62 PROF.DR.NECMETTİN ERBEKAN FEN LİSESİ
EMİNE ERTAŞ 2,64 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ASLAN ATABEY ÜSTÜN 2,68 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
EYLÜL NAZ ARIN 2,84 ÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
MEHMET SEFA BAYRAKTAR 2,86 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
AYLİN TUANA ÖZDEMİR 2,98 ÖZEL OKUL
DURU YANAR 3,12 ÖZEL OKUL
F.CANBERK USLU 3,27 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
IŞIL KORKMAZ 3,28 ÖZEL OKUL
ARDA TAŞ 3,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ALİ ÇAĞLAYAN 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENİHA SERRA ERGÜNEŞ 3,54 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENA RÜZGAR ÇER 3,87 İTALYAN LİSESİ
MELİKE ÇELİK 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR BİÇİCİ 4,34 AKA FEN LİSESİ
A.ALPEREN AYDIN 4,42 AYHAN KORKMAZ FEN LİSESİ
ECE BAŞKAN 4,77 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
EMRE ERSOYLU 5,02 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKAY POLAT 5,24 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
DİLARA CUMALI 5,27 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EMRE SAVAŞ 5,54 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
EGE ERDOĞAN 5,59 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
YUSUF EREN ÖZLEMEK 5,60 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
REHA TÜRKEL 5,60 ÖZEL OKUL
MELİKE NUR ANAR 5,70 ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN OZAN ETEKE 5,71 ÖZEL OKUL
MERYEM EBRU AKINCI 5,74 ÖZEL OKUL
ZEYNEP MÜBERRA ÇALIK 5,88 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
YAĞIZHAN YILMAZ 5,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
DOĞA UZUNER 6,19 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 6,19 AKA FEN LİSESİ
MEHMET ALİ ÖZDEMİR 6,36 ÖZEL OKUL
SARP ÖZGÜR 6,58 ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ
ÖZGÜ DENİZ DÖRTTEPE 6,82 AKA FEN LİSESİ
SİMAY BAYTAŞ 6,89 ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ
ENVER KARABULUT 7,07 TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL ŞİŞMAN 7,33 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ERVA ERTAŞ 7,40  ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEREN DİRMENCİ 7,40 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÇINAR GÖZCÜ 7,62 ERGÜN-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
EFE ÇAKMAN 7,68 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
BURAK TÜRKEL 7,72 ÖZEL OKUL
ZEYNEP TEKİN 7,96 AKA FEN LİSESİ
EMİR KAAN KÜÇÜK 8,02 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEYZANUR AKKAYA 8,06 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
IRMAK ATEŞOĞLU 8,08 BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ERDOĞAN 8,22 ÖZEL OKUL
SALİH YAĞIZ YILMAZ 8,25 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
MEHMET EMİR AKDAŞ 8,28 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
TUANA ÖZDEN 8,44 ÖZEL OKUL
MERYEM GÜLCE ÖZTÜRK 8,67 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
BİRCE SU ÇOBAN 8,81 ÖZEL OKUL
BENGÜSU TUNCULAR 8,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ YAMAN 9,49 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKÇE SARSILMAZ 9,53 HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP SUDE BAYCAN 9,87 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
TALAT OĞUZ ÖZDEMİR 10,32 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
MEHMET FATİH YALÇIN 10,46 ULUSLARARASI KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EMİR ADNAN TOPÇU 10,63 MUSTAFA ELMAS ARICI ANADOLU LİSESİ
TUBA BOLAT 10,65 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
KAAN ÇALIK 10,68 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
OSMAN KARADENİZ 10,87 AKA FEN LİSESİ
DİDEM DEMİRKOL 10,98 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

TENİS

13-14-15 EYLÜL 2019 ÇORLU 3. YILDIZLAR TENİS TURNUVASI

12 YAŞ KIZLAR

2.Sİ 6A/ BELİS ALPARSLAN

TEŞVİK – 4A/DEFNE MORALAR

TEŞVİK – ZEYNEP KARA

 

 

 

YELKEN

T.Y.F. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - LASER 4.7

TÜRKİYE 3.SÜ MERİÇ ERDAĞLI

 

BODRUM FEDERASYON KUPASI – LASER 4.7

KIZLAR 3.SÜ ( MİLLİ TAKIM ADAYI) HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU

 

MASA TENİSİ

OKULLAR ARASI LİSE GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASI İL 3.

'SÜLEYMANPAŞA'NIN ŞAMPİYONLARI' 2019 LİSELER ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI İLÇE 1. VE 2.

ASIM ERYILMAZ

EGE SARI

ARDA AYTEN

YİĞİT EMİR BAYRAM

ALPEREN ŞENTÜRK

 

 

 

 

 

BİNİCİLİK

2019 YILI BİNİCİLİK LİSANSI ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

3A/AKSU YANAR

7B/NURSEL ÖZTÜRK

8B/TUANA ÖZDEN

 

 

SATRANÇ

08 ARALIK 2019 TEKİRDAĞ İL BİRİNCİLİĞİ ŞAMPİYONASI

13 YAŞ AÇIK KATEGORİSİ 1.Sİ ŞAHİN ERGİN

 

 

 

 

 

 

 

YÜZME

11-12 YAŞ TÜRKİYE FİNALLERİ

EMRE ONUŞ

100m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

200m KARIŞIK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

50 m KELEBEK – TÜRKİYR 2.Sİ

100m SERBEST – TÜRKİYE 5.Sİ

 

DİLA GENÇAY

50m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

100m KELEBEK – TÜRKİYE 3.SÜ

50m SERBEST – TÜRKİYE 6.SI

100m SERBEST – TÜRKİYE 8.Sİ

 

DURU NAZ ŞİNEL

50m KURBAĞA – A3 BARAJI

100m KURBAĞA – A3 BARAJI

400m SERBEST – A1 BARAJI

 

BATIN BUĞRA ENGİN

50m SERBEST – A1 BARAJI

100m SERBEST – A1 BARAJI

 

ÖMER DENİZ SEZER

100m SERBEST – A4 BARAJI

50m KELEBEK – A4 BARAJI

 

 

 

OKULLAR ARASI TURNUVALAR

 

YÜZME

EGE GÜRGÜN

50 M SIRTÜSTÜ 2.Sİ

100 M SIRTÜSTÜ 1.Sİ

200 M SIRTÜSTÜ 3.SÜ

 

SEZİN AKALTUNTAŞ

100 M SERBEST 1.Sİ

200 M SERBEST 1.Sİ

400 M KARIŞIK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 2.Sİ

 

GÖZDE LAFÇI

50 M KELEBEK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 1.Sİ

 

EGEMEN ONUŞ

50 M SERBEST 3.SÜ

100 M KELEBEK 3.SÜ

50 M KELEBEK 4.SÜ

 

BASKETBOL GENÇ B

ÖMER KAYRA TUNABAŞ

GÖKHAN BAŞAR DENİZ

YAĞIZ ALP ŞAHİN

ÖMER FARUK ÖTER

BATUĞ EMİR ŞAHİN

EMİR AKIN

MEHMET AKIN

ATA ANIL VATANSEVER

BERKAY TOPÇU

SELİM YEĞİN

ERİM BOZDOĞAN

ALİ DENİZ MANDACI

MEHMET SERHAT KARGIN

 

BASKETBOL GENÇ A

HÜSEYİN EREN AVCİL

FEHMİ KEREM CİVELEK

EMİR KADER

TOLGA MAYADAĞLI

MEHMET ÇETİN

ÇAĞRI ERALP TEREKLİ

EMİRHAN DOĞRAMACI

YİĞİT CEM BİLMEM

SÜLEYMAN SEÇKİN

EMİR SÜNEL

 

SANATSAL BAŞARILARIMIZ

RESİM İLKOKUL

BENİM GÖZÜMDE AKA KONULU RESİM YARIŞMASI

DERİN ERSÖZ 1.

DEFNE MORALAR 2.

EKİN GÜNEY 3.

 

RESİM ORTAOKUL

BUSE BAHADIR 1.

MUSTAFA CAN KÖSE 2.

YAĞMUR ÜSTÜNEL 3.