TR EN

BAŞARILARIMIZ

11. İSTANBUL RİTMİK CİMNASTİK İSTANBUL KUPASINDA İP ALETİNDE 1. - TOP ALETİNDE 5. VE GENEL SIRALAMADA  5. OLAN ŞİMAL TURHAN ÖĞRENCİMİZİ KUTLARIZ.

TENİS

13-14-15 EYLÜL 2019 ÇORLU 3. YILDIZLAR TENİS TURNUVASI

12 YAŞ KIZLAR

2.Sİ 6A/ BELİS ALPARSLAN

TEŞVİK – 4A/DEFNE MORALAR

TEŞVİK – ZEYNEP KARA

 

 

 

YELKEN

T.Y.F. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - LASER 4.7

TÜRKİYE 3.SÜ MERİÇ ERDAĞLI

 

BODRUM FEDERASYON KUPASI – LASER 4.7

KIZLAR 3.SÜ ( MİLLİ TAKIM ADAYI) HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU

 

MASA TENİSİ

OKULLAR ARASI LİSE GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASI İL 3.

'SÜLEYMANPAŞA'NIN ŞAMPİYONLARI' 2019 LİSELER ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI İLÇE 1. VE 2.

ASIM ERYILMAZ

EGE SARI

ARDA AYTEN

YİĞİT EMİR BAYRAM

ALPEREN ŞENTÜRK

 

 

 

 

 

BİNİCİLİK

2019 YILI BİNİCİLİK LİSANSI ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

3A/AKSU YANAR

7B/NURSEL ÖZTÜRK

8B/TUANA ÖZDEN

 

 

SATRANÇ

08 ARALIK 2019 TEKİRDAĞ İL BİRİNCİLİĞİ ŞAMPİYONASI

13 YAŞ AÇIK KATEGORİSİ 1.Sİ ŞAHİN ERGİN

 

 

 

 

 

 

 

YÜZME

11-12 YAŞ TÜRKİYE FİNALLERİ

EMRE ONUŞ

100m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

200m KARIŞIK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

50 m KELEBEK – TÜRKİYR 2.Sİ

100m SERBEST – TÜRKİYE 5.Sİ

 

DİLA GENÇAY

50m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

100m KELEBEK – TÜRKİYE 3.SÜ

50m SERBEST – TÜRKİYE 6.SI

100m SERBEST – TÜRKİYE 8.Sİ

 

DURU NAZ ŞİNEL

50m KURBAĞA – A3 BARAJI

100m KURBAĞA – A3 BARAJI

400m SERBEST – A1 BARAJI

 

BATIN BUĞRA ENGİN

50m SERBEST – A1 BARAJI

100m SERBEST – A1 BARAJI

 

ÖMER DENİZ SEZER

100m SERBEST – A4 BARAJI

50m KELEBEK – A4 BARAJI

 

 

 

OKULLAR ARASI TURNUVALAR

 

YÜZME

EGE GÜRGÜN

50 M SIRTÜSTÜ 2.Sİ

100 M SIRTÜSTÜ 1.Sİ

200 M SIRTÜSTÜ 3.SÜ

 

SEZİN AKALTUNTAŞ

100 M SERBEST 1.Sİ

200 M SERBEST 1.Sİ

400 M KARIŞIK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 2.Sİ

 

GÖZDE LAFÇI

50 M KELEBEK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 1.Sİ

 

EGEMEN ONUŞ

50 M SERBEST 3.SÜ

100 M KELEBEK 3.SÜ

50 M KELEBEK 4.SÜ

 

BASKETBOL GENÇ B

ÖMER KAYRA TUNABAŞ

GÖKHAN BAŞAR DENİZ

YAĞIZ ALP ŞAHİN

ÖMER FARUK ÖTER

BATUĞ EMİR ŞAHİN

EMİR AKIN

MEHMET AKIN

ATA ANIL VATANSEVER

BERKAY TOPÇU

SELİM YEĞİN

ERİM BOZDOĞAN

ALİ DENİZ MANDACI

MEHMET SERHAT KARGIN

 

BASKETBOL GENÇ A

HÜSEYİN EREN AVCİL

FEHMİ KEREM CİVELEK

EMİR KADER

TOLGA MAYADAĞLI

MEHMET ÇETİN

ÇAĞRI ERALP TEREKLİ

EMİRHAN DOĞRAMACI

YİĞİT CEM BİLMEM

SÜLEYMAN SEÇKİN

EMİR SÜNEL

 

SANATSAL BAŞARILARIMIZ

RESİM İLKOKUL

BENİM GÖZÜMDE AKA KONULU RESİM YARIŞMASI

DERİN ERSÖZ 1.

DEFNE MORALAR 2.

EKİN GÜNEY 3.

 

RESİM ORTAOKUL

BUSE BAHADIR 1.

MUSTAFA CAN KÖSE 2.

YAĞMUR ÜSTÜNEL 3.

Bahçelievler Aka Ortaokulu Türkiye 1.si Arda Elbir ödülünü İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sn.Levent Yazıcı’dan teslim aldı. Öğrencimizi ve emeği gecen öğretmen arkadaşlarımızı başarılarından dolayı kutlarız.
CARIBOU İNGİLİZCE MATEMATİK YARIŞMASINDA EFE TAMCAHAN TÜRKİYE 1.Sİ OLMUŞTUR. CARIBOU CONTEST - MAYIS 2019