TR EN

BAŞARILARIMIZ

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
DENİZ NAZ ÖZKAN 0,03 AMERİKAN ROBERT KOLEJİ
ALPER EMRE ZAFER 0,04 İSTANBUL LİSESİ
BURAK EMİR SEZEN 0,07 İSTANBUL LİSESİ
EREN SAKA 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İNCİ YAĞMUR SAYLIK 0,12 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ÖZGÜR GÖZCÜ 0,18 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ATAHAN EFE ALTUNEL 0,23 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ENES BARIŞ GÜLER 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
METİN EGE KAVUK 0,31 ŞİŞLİ TERAKKİ FEN LİSESİ
EMİR ŞENKUL 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ZEYNEP DEMİRBAŞ 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
HİVDA SU BAYAZİT 0,53 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BEDİRHAN ÇOLTU 0,54 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
SILA HACIOSMANOĞLU 0,58 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
MURAT ERSİN 0,66 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
FERZAN NİSA SARIBAŞ 0,68 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
TUANA DURUSOY 0,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
DORUK AYDIN 1,38 VEFA LİSESİ
ONUR ÖZDOĞAN 1,43 PERTEVNİYAL LİSESİ
AHMET BERAT ÜNLÜ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
MUSTAFA ATAHAN ÇETİNKAYA 1,54 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
YİĞİT EMRE SABIKMA 2,25 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP BERRA ALBAYRAK 2,52 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
KABİL MELİH KISACIK 2,60 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH FURKAN ÖZDEMİR 2,95 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AHMET ALİ SÖNMEZ 3,00 VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EYLÜL KARALAR 3,02 ÖZEL OKUL
KEREM YABA 3,23 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
AHMET ERTUĞRUL BOZAR 3,38 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AYŞE BENGİSU ÇITANAK 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
DOĞU EREN AY 3,70 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KEREM ÖZSOY 3,71 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KORKMAZ KAAN ÖZBAHAR 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
OZAN ERDEM CÜCİ 4,36 DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ
NİSA TURGUTELİ 4,71 SAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
MERT KIRUÇ 5,95 ÖZEL OKUL
SÜMEYRA ÇİFCİ 6,30 PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
ÇİĞDEM BİRİNCİOĞLU 7,05 ZEYTİNBURNU BORSA İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
AYŞEGÜL EYLÜL BOZDAĞ 7,52 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
DERİN YILMAZ 7,54 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
YAREN TEKİN 7,70 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
MERT PINAR 7,85 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
CELAL ATA ARIBAŞ 7,98 ERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP CAHİDE YASA 8,32 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
İPEK ÖZTURA 8,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BERAT SARIOĞLU 10,66 DR. KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ

 

Duygu Özdemir; Gençler 50m Kelebek ve Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler 100m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Fikrettin Bulut; Gençler 200m Serbest ve Gençler 100m Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler Kelebek İlçe 2.liği.
 
Damla Pınar Özdemir; Yıldızlar 100m ve 50m Kurbağa, 25m Kelebek İlçe Şampiyonluğu.
 
Ulaş Kaan Kaymakçı; Yıldızlar 25m Serbest İlçe 2.liği
 
Duru Güney; Yıldızlar 25m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Yaren Yılmaz; Yıldızlar 200m Serbest İlçe 2.liği.
 
Ahmet Yiğit Atlı; Yıldızlar 25m Kelebek İlçe 2.liği.
 
Azra Küçükdoğan; Küçükler 25m. Kelebek ve Serbest İlçe 2.liği.
 
4x50 Yıldızlar Karışık ve Serbest Bayrak Yarışı İlçe 2.liği Kupası.
 
Toplamda 23 Madalya ve 2 Kupa alan sporcularımızı kutlarız.
Bahçelievler İlçe Milli Müdürlüğü Spor Şenlikleri kapsamında yapılan müsabakalarda Genç Kız Voleybol Takımımız ilçe 3.sü oldu.Tüm sporcularımızı tebrik ederiz.
Okulistik sınavında Türkiye birincileri olan 2-B sınıfından Nilda Gülay adlı öğrencimizi ve 2-A sınıfından Mertcan Dağ, Nehir Bozkurt, Asya Akbulut öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Okulistik deneme sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak 700 tam puan alan 8.Sınıf öğrencilerimiz "Didar Dabakoğlu, Caner Baran,İpek Özen,Serhan Emir Kol,Bekir Kaan Kavafoğlu,Ceren Ceylan,Efe Orhan, Mert Cengiz ve Enes Sencer Polat'ı kutlar,başarılarının devamını dileriz.
2017-2018 TYF Açık Yüzme Test Müsabakasında Emre Aktaş 2000M Erkekler Türkiye 1.si. 7500m Bayanlarda Zeynep Nur Büyükçelen Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
2017-2018 İstanbul Gençler Yüzme Yarışmasında 50M Sırt İstanbul 1.si - 50M Kelebek İstanbul 3.sü öğrencimiz Mustafa Arda Dağdeviren'i kutlar başarılarının devamını dileriz.  
2017-2018 Paletli yüzme Bireysel Genç B, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonasında, 800M Suüstü yıldızlar 2.si, 400M Suüstü Yıldızlar 2.si, 200M Suüstü Yıldızlar 2.si, 100M Suüstü Yıldızlar 3.sü ve 50M Suüstü Yıldızlar 2.si olarak toplamda 5 madalya kazanan öğrencimiz Emir Turhan'ı kutlar başarılarının devamını dileriz. 

27-28 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvasında Poyraz Taş İstanbul 3.sü olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Türkiye genelinde 35.000 ögrencinin katıldığı 2017 Kanguru Matematik yarışmasında 7.sınıf öğrencimiz Enes Barış Güler Türkiye 9.su olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Öğrencimizi ve öğretmenimizi başarılarından dolayı kutlarız.
2016-2017 MEB Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonu olan Koral Berkin Kutlu ve Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Bahçelievler İlçe Yüzme Yarışlarında Gençler, Yıldızlar, Küçükler kategorisinde toplam 36 madalya 4 kupa kazanan öğrencilerimiz Duygu Özdemir, Fikrettin Bulut, Arda Dağdeviren, Yaren Yılmaz, Zeynep Nur Büyükçelen, Ozan Türk, Yaren Küçükçavdar, Yiğit Durmuş, Yiğit Emre Sabıkma, Salih Yağız Yılmaz, Elif Papakçı ve Emre Aktaş'ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.